Standart WaterPlus 28

 

Standart WaterPlus 28

Taca automatycznego obrótu (skręt) jaj w inkubatorze przeznaczony jest do przewrotu w procesie inkubacji jaj dużych gatunków ptaków (Toulouse gęś, Holmogorski gęś, Gorky gęś, gęsi Linda, a także mniejszych ras gęsi: Śiare gęśi (Anseranser), gęś zbożowa, biały lub Polar gęsi Sukhonos, Góry, kurczak, gęś Nilu, Andyjskiej, wyżynny gęsi, gęś cesarz)

standart-waterplus-28_0002_broody

Urządzenie jest całkowicie niezależne i może być zastosowane w inkubatorach różnych producentów, których wymiary pozwalają na umieszczenie w nich tacy.

Taca ma pojemność 16 sztuk(układ poziomy dużych jaj gęsi) oraz 32 sztuk(układ pionowy jaj gęsi małych ras) i może być stosowana do kurczaków, kaczek i innych jaj średnich ptaków.

Zastosowanie wkładki Q28 pozwala na wykorzystanie tacy w inkubacji przepiórek i innych jaj ptaków o podobnej wielkości.

standart-waterplus-28_0001_broody

Taca  Standart WaterPlus 28 wykonana jest z wysokiej jakości materiałów które wytrzymują wysoką wilgotność i nie cierpią z powodu korozji: plastik, profil aluminiowy, ocynkowana siatka.

Taca Standart WaterPlus 28 jest najbardziej powszechnym modelem, może być zastosowany w inkubacji wszystkich gatunków drobiu, z wyjątkiem strusia.

Charakterystyka techniczna (podobna do charakterystyki standardowego podajnika 45 )

  • Specyfikacje techniczne Standart WaterPlus 28

CharakterystykaZnaczenie
Pojemność tacy / szacowana liczba jaj, szt .:   – Gęś

– kurczak

– przepiórka

 

16-2832

112

Zasilanie220V / 12V
Szybkość połączenia2,5 rpm
Moc silnika, W4
Moment, kg7-8
Wymiary całkowite, m0,43 x 0,45 x 0,13
Ciężar, kg 1,05