Klimat dla roślin

Systemy klimatyczne dla roślin 

Urządzenia przeznaczone do pielęgnacji roślin domowych , a także do uprawy  mikroelementów i sadzonek ogrodowych . 

 

Istnieje cała linia urządzeń na każdy gust i potrzebę.

Do uprawy coś wyłączne, wymagające szczególnej opieki i klimat – urządzenie Green-Cap L . System wyposażony jest w fitosvetom Full Spetrum oraz automatyczne nawilżanie. Nadaje się również do uprawy mikrozielonych i sadzonek w domu.

 

Aby chronić rośliny domowe i sadzonki przed przeciągami, zmianami temperatury i wydłużonymi godzinami światła dziennego – mini szklarnia Sezam L New . Wielkość szklarni (63 * 43 * 33 cm) ułatwi postawienie jej na parapecie lub innej małej powierzchni. Urządzenie wyposażone jest w podobne do słońca fito-światło (Full Spectrum) , przyjemne dla ludzkiego wzroku  które pozwoli roślinom jeszcze lepiej rosnąć i rozwijać się.

Przy dużej liczbie roślin w pomieszczeniach i braku miejsca dla nich, trzypoziomowa szklarnia Sezam XL New z fitolightem  Full Spectrum jest optymalna .  

Do uzupełniającego oświetlenia każdej fito – lampy roślinnej – ramowej Metaflex TwiLight . Rama umożliwia postawienie urządzenia na dowolnej poziomej powierzchni, nawet na wąskim parapecie. Wygodna regulacja wysokości lampy pozwala ustawić wymaganą odległość od górnych liści roślin w miarę ich wzrostu, do maksymalnej wysokości 112 cm.

Podłogowa fito oprawa o pełnym spektrum Metaflex IO-3 do oświetlania roślin domowych oraz dekoracji (dekoracji) pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Surowa, prostoliniowa konstrukcja i naturalne białe światło lamp pozwalają na organiczne dopasowanie lampy do wnętrza każdego pomieszczenia, czy to sypialni domowej, czy gabinetu.

led lights for bedroomWszystkie urządzenia o niskim napięciu zasilania 5V i 12V – dzięki temu wszystkie są bezpieczne dla ludzi i zwierząt.