MAXI 400

 

Инкубатор на 400 яиц Broody MAXI 400

 

Inkubator 400 Broody MAXI 400 jaj

Broody MAXI 400 – jest to farmerski inkubator konstrukcja jakiego moze ując jednocześnie 400 jaj z kurczaka (kaczki) i jest wyposażony we wszystkie niezbędne nowoczesne udogodnienia dla udanej inkubacji. Duża pojemność inkubatora (400 jaj) może być zastosowana w małych gospodarstwach zajmujących się hodowłą drobiu. Szeroka gama akcesoriów sprawia, że ​​jest łatwy w użyciu do inkubacji wszelkiego rodzaju drobiu, oprócz strusów. *

Wszystkie części konstrukcyjne i elektroniczne są zaprojektowane w cełu maksymalnej skutecznośći w procesie inkubacji.

Konstrukcja inkubatora składa się z elementów aluminiowych i plastikowych, i nie zezwała na pojawienie korozji w środowisku o wysokiej temperaturze i wilgotności. Specjalne zespoły grzewcze (aerostraty o różnej mocy) równomiernie ogrzewają wewnętrzną przestrzeń inkubatora, biorąc pod uwagę cechy aerodynamiczne “wielopoziomowego” układu tacek.

 

Metoda proporcjonalnej całkująco-różnicowej (PID) regulacji ogrzewania ze sprzężeniem zwrotnym wyklucza nawet krótkotrwałe “przepady” temperatury. Mieszanie prądów powietrza i nasycenie powietrza wilgotnością odbywa się w specjalnym przedziale “dolnej kondygnacji”. Tutaj bierze się świeże powietrze.

Inkubator MAXI 400 wyposażony jest w izolację termiczną, izolującą ciepło, wykonaną ze specjalnej mocnej tkaniny poliestrowej z polimerową impregnacją. Wysokiej jakości tkanina wierzchnia pozwala na funkcjonowanie inkubatora przez co najmniej 10 lat, bez utraty właściwości. Osłona umożliwia wielokrotną higieniczną obróbkę (pranie) w pralce. Użytkownik ma oddzielny dostęp, zarówno po prawej, jak i po lewej stronie inkubatora – bez konieczności otwierania całego inkubatora.

 

Aby kontrolować “świeżość” powietrza w inkubatorze MAXI 400, stosuje się czujnik dwutlenku węgla (opcjonalnie). W ten sposób farmer ma kontrolę nad innym ważnym parametrem – jakości powietrza dla rozwoju zarodków.

Nawilżacz oryginałnej konstrukcii (patent) zapewnia szybki, w ciągu kilku minut, nabór określonej wilgotności i jej utrzymanie na stałym poziomie. Maksymalna wartość wilgotności wynosi 97%.

Инкубатор на 400 яиц Broody MAXI 400

Jednostka sterująca pozwala łatwo i szybko skonfigurować i zmienić wszystkie parametry inkubacji:

1) Temperaturę
2) Wilgotność
3) Okres zwrotu
4) Czas zwrotu tacek
5) Okres wietrzenia
6) Czas antenowy
7) Progi awaryjne i dopuszczalne wartości alarmów przekroczenia temperatury i wilgotności
8) Automatyczny program inkubacji dla gatunków ptaków

Intuicyjno-przejrzysty interfejs zarządzania (z trzema przyciskami!), umożliwia konfigurowanie(zarządzanie) wszystkich funkcji dla osób o dowolnym poziomie szkolenia bez wykorzystania specjalnej wiedzy.

Wyświetlacz jednostki sterującej wyświetla aktualne znaczenie temperatury, wilgotności i poziomu dwutlenku węgla w powietrzu.

Inkubator MAXI 400 wyposażony jest w moduł WI-FI, za pomocą którego użytkownik ma możliwość zdalnie monitorować parametry inkubacji (z rysowaniem i zapisywaniem grafiki), takie jak:

1) Dzień inkubacji
2) Aktualna temperatura (wykres)
3) Wilgotność (wykres)
4) Moc (wykres)
5) Poziom CO2
6) Czas przed wietrzeniem
7) Czas dłą przewrotu jaj
8) Aktualizacja danych – co 3 sekundy

W inkubatorze MAXI 400 stosuje się 9 straganów Standart 45, z których każdy mieści od 40 do 45 jaj. Do podstawowej inkubacji stosuje się 8 tacek, 9. taca jest opcjonalna i jest używana przy 100% (pełnym) obciążeniu inkubatora. Przeznaczony jest do ogrzania w ciągu pierwszych 7 dni (jest usuwany z inkubatora po 1 ovoskopirovaniya z przeniesieniem jaj na inne tace). Każdy stragan (patent) jest wyposażony we własny śilnik z wbudowanym reduktorem, który umożliwia obrót z prędkością 2,5 rpm.

Specyfikacja inkubatora Broody MAXI 400

Charakterystyka Wartość
Wydajność inkubatora / szacunkowa liczba jaj, szt .:
– kurczak: 378-405

– przepiórka (z wkładką Q28): 1260

Zaśilanie: 220v
Moc inkubatora (średnia / maksymalna): 210/450 W
Jednorodność rozkładu temperatury: do <0,5 ° C
Tryb konserwacji temperatury: Automatyczny
Tryb konserwacji wilgotności: Automatyczny
Dokładność kontroli temperatury: 0,01 ° C
Dokładność kontroli wilgotności: 0,5%
Okres rewolucji na tacach: 20 sekund … 24 godziny
Czujnik CO2 (dwutlenku węgla): Tak (opcja)
Alarmy dźwiękowe w trybach awaryjnych
Chłodzenie awaryjne (zabezpieczenie przed przegrzaniem): Tak
Automatyczne chłodzenie (zgodnie z programem): Tak
Automatyczna wentylacja
Obsługiwane przez źródło offline 12v: Nie
Ustawianie temperatury w granicach 30 … 40 ° C
Ustawianie wilgotności w zakresie 20 – 95%
Pojemność nawilżacza: 2,5 L
Przepływ wody w nawilżaczu (H = 55%) – 1100 ml / dzień

 

 

(* dla strusów TM Broody oferuje specjalistyczny inkubator – Broody MAXI Straus 24)