Sezam L New

Sezam_L_greenhouseMini szklarnia do roślin domowych Broody Sezam L. 

Sezam L to mini szklarnia do domu. Składa się z fito-lekkiej , wytrzymałej aluminiowej ramy i przezroczystego pokrycia z PVC o grubości 300 mikronów. Mini szklarnia Broody New Sezam L przeznaczona jest do uprawy roślin domowych, sadzonek, kwiatów w mieszkaniu miejskim.

Oryginalne oprawy Broody ™ wykorzystują diody firmy Samsung o pełnym spektrum – najlepsze obecnie na rynku fitolightów . Zaletą takich diod LED jest pełne widmo słoneczne, dzięki czemu roślina może otrzymywać zbliżone do naturalnego światło do rozwoju .

Najlepsze światło dla mikrozielonych, nasion i kwiatów domowych

Wbudowany system fito-światła ma za zadanie zwiększyć intensywność doświetlenia roślin w warunkach braku światła słonecznego, np. Zacienione pomieszczenie, północne szerokości geograficzne globu, sezon zimowy itp. Phytolamp Sezam może być stosowany zarówno do uprawy zieleniny i sadzonek , jak i do pielęgnacji roślin dorosłych .  

Światła Metaplant

Lampa Sezam New L zasilana jest napięciem 5V, co sprawia, że ​​system jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt.

Mini szklarnia Sezam New L ma składaną konstrukcję, składającą się z aluminiowej ramy i zewnętrznej osłony wykonanej z silikonowej folii „elastycznej szklanej” . Zewnętrzna przezroczysta osłona ma za zadanie stworzyć mikroklimat wewnątrz systemu, a także chroni rośliny domowe przed złą pogodą, zimnem, wiatrem, gwałtowną utratą temperatury i wilgoci.

Sezam_L_greenhouse

 

Zasada działania

 Rośliny doniczkowe umieszcza się w szklarni. Wbudowane fito- światło zwiększa intensywność strumienia świetlnego i korzystnie wpływa na rozwój roślin. Zewnętrzna przezroczysta osłona chroni rośliny przed wiatrem i przeciągami. Szklarnia tworzy stabilny mikroklimat sprzyjający zdrowemu wzrostowi roślin. Mini szklarnia Sezam New L przeznaczona jest do montażu na balkonach, loggiach, tarasach, a także wewnątrz lokali mieszkalnych. 

Charakterystyka techniczna mini szklarni Sezam L.

Napięcie sieciowe110-220v
Napięcie zasilania oprawki5v
Moc znamionowa systemu3,1 W.
Spektrum oprawyPełne spektrum
Liczba diod LED (Samsung LM301B)8
Liczba dodatkowych diod LED (opcjonalnie)4
Rozmiar lampy600 * 19 mm (średnica)
Strumień świetlny (PAR)20,63 mol / m 2 / s
Oświetlenie1512 Lx
Strumień świetlny ( Φ v )310,4  Lm
Świetna wydajność120 Lm / W
Energetyczne oświetlenie (IRR)4,45 W / m 2
Wskaźnik oddawania barw CRI (Ra)74,9%
Temperatura barwowa (CCT)3440 K
Rozmiar zmontowanej ramy63 * 43 * 33 cm
Wielkość opakowania730 * 110 * 110 mm
Waga opakowania1,5 kg

Prezentacja mini szklarni Broody Sezam L.