Sezam XL

  Mini szklarnia SEZAM XL na mieszkanie, balkon, taras

Zapewnia optymalne warunki do rozwoju nasion i wzrostu roślin. Przeznaczony do uprawy sadzonek, roślin ozdobnych, kwiatów, sukulentów, mikro-zieleni, bonsai.

Przezroczysta pokrywa wykonana z folii silikonowej o grubości 100 mikronów niezawodnie chroni rośliny przed nagłymi zmianami temperatury i mrozów, wiatru i owadów. Specjalna przezroczystość tego rodzaju folii („giętkie szkło”) zapewnia doskonały przegląd zieleni w zieleni.

Składana konstrukcja ramy składa się z wytrzymałych rur aluminiowych o średnicy 12 mm i może wytrzymać obciążenie całkowite 20 kg. Wielopiętrowe urządzenie umożliwia kompaktowe i wygodne umieszczenie mini-szklarni w ograniczonych warunkach balkonu, loggii, mieszkania. Sezam XL zajmuje niewiele miejsca – tylko 0,2 m2. W razie potrzeby można zdjąć pokrywę i wykorzystać projekt jako lekki stojak na kolory domowe.

Przejczysta pokrywa jest wyposażona w składane drzwiczki z zamkiem błyskawicznym, zapewniające łatwy dostęp do roślin do podlewania i pielęgnacji.

 

 

 

Stworzenie optymalnego mikroklimatu dla roślin w mini szklarni Sezam XL pozwala szybko uzyskać doskonałe wyniki.

 

Model Sezam XL Lamp 

Dodanie mini-szklarni z lampami LED o niebieskim (455 nm) i czerwonym (660 nm) spektrum pozwala zwiększyć intensywność „światła słonecznego” w zacienionych warunkach uprawy roślin, zwiększyć dzień świetlny dla egzotycznych roślin południowych uprawianych w północnych szerokościach geograficznych, w warunkach mieszkania.

Liczba diod LED: 14Red 4Blue 
Moc: 5-6 W każda lampa

 

 

WŁAŚCIWOŚCI TECHNICZNE
Wymiary: 500x360x1450 mm 
Wielkość opakowania: 400x750x120 
Waga (netto): 3,2 kg 
Waga (brutto, opakowanie): 3,5 kg 
Liczba warstw: – 3 
Maksymalne obciążenie: 
– górna półka 5 kg 
– środkowa półka 5 kg 
– niższa półki 10 kg 
Producent: Ukraina, Broody ™ 
Gwarancja 12 miesięcy.