Sezam XL New

 

szklarnia wewnętrzna ze światłami Mini szklarnia Sezam XL to trzykondygnacyjna konstrukcja wykonana z lekkich metalowych (aluminiowych) rur z pośrednimi półkami do umieszczania roślin i przeznaczona jest do domowej pielęgnacji roślin. Aby stworzyć optymalny mikroklimat, zapewniono przezroczystą osłonę, która chroni również rośliny przed niskimi temperaturami, szkodnikami i przeciągami. Zastosowanie lamp LED „fito spectrum” o wysokiej skuteczności świetlnej wynoszącej    120   Lm / W umożliwia umieszczenie roślin w pomieszczeniach bez narażania ich wzrostu i rozwoju. 

szklarnia wewnętrzna ze światłami

Rama mini szklarni pozwala na umieszczenie całkowitego obciążenia do 20 kg. Prostota konstrukcji pozwala na montaż szklarni w kilka minut. Elementy ramy wykonane są z materiałów odpornych na korozję. 

Zewnętrzna powłoka wykonana jest z folii silikonowej o grubości 250 µm o podwyższonej przezroczystości („elastyczne szkło”) i pozwala w pełni obserwować rozwój i kondycję roślin. Piękno Twoich roślin jest zawsze widoczne! 

szklarnia wewnętrzna ze światłami

 

Fito lampy Metaplant charakteryzują się skutecznym działaniem na wszystkie typy roślin, zarówno w przypadku mikrozielonych, gdzie niebieska część widma jest wymagana do wzrostu zielonej masy, jak i dla dorosłych roślin domowych w fazie wegetacji i owocowania, gdzie czerwona wymagane są składniki widma. Dobrze rosną zielenie, sadzonki i kwiaty. 

Best light for microgreen, seed, home flower

Najlepsze światło dla mikro-zielonych, nasion, kwiatów domowych

 Białe światło lamp Metaplant nie podrażnia ludzkiego oka, w przeciwieństwie do czerwono-niebieskiego (dwukolorowego) i różowego (wielokolorowego) i nie szkodzi wzrokowi ludzi i zwierząt. Lampy Metaplant wykonane są z wysokiej jakości komponentów (diody Samsung LM301B) i posiadają obniżone bezpieczne napięcie zasilania do 5V. 
* Diody LED firmy Samsung mają obecnie najlepsze parametry fitolight na świecie. 

 

szklarnia wewnętrzna ze światłami

Wielokondygnacyjna konstrukcja konstrukcji ramowej pozwala na kompaktowe i wygodne ustawienie mini szklarni Sezam XL w ograniczonych warunkach balkonu, patio, tarasu, loggii, mieszkania. Sezam XL zajmuje niewiele miejsca – tylko  0,2  m2. W razie potrzeby pokrowiec można zdjąć, a konstrukcja może służyć jako lekka półka na domowe kwiaty.
Przezroczysta pokrywa wyposażona jest w klapę z zamkiem błyskawicznym, co zapewnia łatwy dostęp do roślin w celu podlewania i konserwacji.
Stworzenie optymalnego mikroklimatu dla roślin w mini szklarni SezamXL pozwala szybko uzyskać doskonałe rezultaty.

Prezentacja mini-domu Sezam XL 

(kliknij na zdjęcie)

Prezentacja PDF   Sezam_XL

Specyfikacja mini szklarni Sezam   XL 

Napięcie sieciowe110-220v
Napięcie zasilania oprawki5v
Moc znamionowa systemu9,3 W.
Spektrum oprawyPełne spektrum
Liczba diod LED (Samsung LM301B)3 * 8
Liczba dodatkowych diod LED (opcjonalnie)3 * 4
Rozmiar lampy600 * 19 mm (średnica)
Strumień świetlny (PAR)3 * 20,63  μMol / m  2  / s
Oświetlenie3 * 1512  Lx
Strumień świetlny (  Φ  v  )3 * 310,4   Lm
Świetna wydajność120  Lm / W
Energetyczne oświetlenie (IRR)4,45 W / m  2
Wskaźnik oddawania barw CRI (Ra)74,9%
Temperatura barwowa (CCT)3440 K
Zmontowany rozmiar mini szklarni1445 * 640 * 340 mm
Waga bez pudełka5,7 kg
Wielkość opakowania760 * 470 * 100 mm
Waga opakowania6,0 kg