Inkubator automatyczny Broody Zoom 180

    Inkubator Zoom 180 – nowoczesne zaawansowane urządzenie elektroniczne przeznaczone do inkubacji jajek gatunków domowych egzotycznych i ptaków, takich jak kurczęta, kaczki, gęsi, indyki, przepiórki, bażanty, perliczki, gołębie, papugi, paw itp. Ze względu na wysoki stopień automatyzacji inkubator Zoom 180 umożliwia cały proces inkubacji przy minimalnej interwencji człowieka.

Inkubator Zoom 42X4

Inkubator Zoom 180 o podwyzszonej wykluwalnośći:

– o automatycznej regulacji i utrzymywanie stałej temperatury (± 0,02 ° C) i wilgotności (± 1%)
– Z automatycznym trybem pracy z zewnętrznego źródła zasilania rezerwowego 12 (akumulator)
– z częstotliwością automatycznego chłodzenia i awaryjnej ochrony przed przegrzaniem
– z bardzo równomiernym rozkładem temperatury w całej objętości w inkubatorze (± 0,3 ° C)
– z wymiennych zasobników składanych jaj o zamachu automatycznym (jaja z różnych gatunków ptaków)
– oryginałna składana konstrukcja ramy aluminiowej, i płaszczem termo i wodo izolacyjnym
– z wyjątkowym nawilżaczem, umożliwiając dostarczenie określonej wilgotności w zakresie 10-95%
– elastyczny (włókno węgla), element grzejny o dużej powierzchni
– parametr inkubacji zdalnej sterowania na ekranie komputera, tabletu, smartphonu (WI-FI)
– z bezpiecznym dla ludzi i zwierząt napięciem 12V wszystkich elementów roboczych
– z kompletem tacy wyjściowej i prześwietlaniem

Cechy inkubatora:

Bezpieczeństwo

Incubator Broody ZoomZasilacz 12V inkubatora zapewnia bezpieczeństwo przed porażeniem elektrycznym u ludzi i zwierząt zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej Dyrektywy niskonapięciowej (LVD) 2014/35 / UE

 

Automatyczne utrzymanie temperatury i wilgotności

Incubator Broody Zoom

Projekt Inkubator Broody Powiększenie – w pełni automatyczny inkubator:
Oryginalny nawilżacz-  własny projekt (patent) pozwala na szybki (3 minuty!) pozyskać i utrzymać określony poziom wilgotności (95%)

Specialny elastyczny grzejny element  z włókna węglowego o minimalnej bezwładnośći cieplną układu i Proporcjonalna różnicowa , regulacja (PID) zapobiega „przeloty” temperatury, i zapewnia równomierne, gładkie i stabilne ocieplenia inkubatorze z minimalnym odchyleniem od zadanej temperatury w zakresie  ±0.02°C

 

Automatyczna wentylacja

Incubator Broody Zoom automatyczna wentylacjaUklad wentylacji z dodatkowym wentylatorem pozwałą na automatyczną wentylację inkubatora dla użytkownika i określa czas trwania okresu (wydalenie „złego” powietrza, z jednoczesnym ogrodzenia „Świeże” i obniżenie temperatury inkubatoru)

 

Automatyczny tryb pracy baterii z baterią

Automatyczny tryb pracy baterii z baterią Incubator Broody Zoom Po wyłączeniu inkubator 220V automatycznie przełącza się na tryb pracy samochodu (lub jakikolwiek inny) akumulatora 12. W normalnym trybie AC jednostki sterującej inkubator 220b działa jako „inteligentna” ładowarka.

 

Ochrona przed przegrzaniem

Ochrona przed przegrzaniem Incubator Broody Zoom

W przypadku przekroczenia wartości temperatury alarmu ustawiony przez użytkownika (z dokładnością do 0,1 ° C) zawiera dodatkowy wentylator wyciągowy, zapewniając szybki skuteczne chłodzenie inkubatorze w określonej temperaturze. Konieczne jest, aby w okresie intensywnych jaj wydzielania ciepła w końcowych etapach inkubacji.

 

Minimalna różnica temperatur

Minimalna różnica temperatur

System wentylacyjny (patent) i ogrzewanie (grzałka oryginalny duży kwadrat) daje równomierne rozprowadzenie wartości temperatury w całej objętości. (Różnica temperatur w dowolnym miejscu w inkubatorze t <0,3 ° C (przy temperaturze otoczenia od 21 ° C i wilgotność powietrza: 75%)

 

Wyjmowane tace automatyczne jajka coup z kaset

Wyjmowane tace automatyczne jajka coup z kaset -Incubator Broody Zoom

Uniwersalny składany zasobnik z silnikiem i kasety różnych typów z jajami w inkubatorze. (Kurczak, kaczka, przepiórki, indyki, gęsi, itd.). Taśmy siatkowe zapewnić najkorzystniejszą temperaturę i wilgotność i tryb wymiany powietrza dla jaj.

 

Składana obudowa

Składana obudowa - Incubator Broody Zoom

Obudowa Inkubatoru składa się z lekkiej i składanej ramy aluminiowej i wodoodpornej powłoki termoizolacyjnej. Czyszczenie pokrywy inkubatora może być prowadzone w urządzeniu do prania.

 

Parametry zdalnego monitorowania

Parametry zdalnego monitorowania Incubator Broody Zoom WI-FI Moduł inkubatoru zapewnia kontrolę temperatury, wilgotności, baterii, zasilania inkubatorze przez Internet.

Автоматический инкубатор Broody Zoom

 

Opcje

Opcje Incubator Broody ZoomInkubator posiada specjalną tac składaną z  polipropylenu potrzebnych do wylęgu.