Broody Micro 50

 

Inkubator Broody Micro 50 – to nowoczesny inkubator o składanej konstrukcji z automatyczną regulacją wilgotności i temperatury. Zaprojektowany do inkubacji 50 jaj kurzych (kaczych). Główną cechą Micro 50 jest wydajny nawilżacz powietrza, który pozwala ustawić, regulować i utrzymać określoną wilgotność w inkubatorze.

Инкубатор для яиц Micro 50

Inkubator do jaj Micro 50 składa się z:

– Łatwej do złożenia, odpornej na korozję, ramy wykonanej z aluminiowych rurek i plastikowych elementów łączących, umożliwiających kompaktowy transport inkubatora i obniżenie kosztów wysyłki. Elementy łączące wykonane są z tworzywa sztucznego (poliamidu), odpornego na działanie wysokich temperatur i agresywnych środowisk.

– Powłoka izolująca ciepło-wilgoć wykonana ze specjalnej wodoodpornej tkaniny odpornej na ścieranie, która umożliwia czyszczenie sanitarne przez pranie w pralce.

– Nawilżacz typu “gejzer”, który pozwala utrzymać ustalony poziom wilgotności w inkubatorze.

– Wymuszony obieg powietrza i urządzenie grzewcze. System kontroli temperatury oparty jest na regulatorze PID (proporcjonalnym regulatorze różniczkowym), a mianowicie automatycznej kontroli ze sprzężeniem zwrotnym, co wyklucza nawet krótkotrwałe przegrzanie jaj. Regulacja mocy ma 255 szczebli.

– Elektroniczna jednostka sterująca, która ustawia, kontroluje i dostosowuje parametry mikroklimatu w inkubatorze. (Wykorzysany jest precyzyjny przemysłowy czujnik temperatury i wilgotności)

– Oryginalna taca z automatycznym przewracaniem jaj z silnikiem. Taca jest wyposażona w kasety z siatką przeznaczonej do zakładania 50 jaj kurzych lub kaczych (perliczki, jaja bażanta). Zastosowanie kaset wyposażonych w specjalną wkładkę siatkową Q28 umożliwia inkubację jaj mniejszych ras ptaków, takich jak przepiórki. Pojemność tacki z wkładką Q28 – 168 jaj przepiórczych. Możliwe jest również użycie specjalnych kaset do jaj gęsich. Pojemność tacy z “gęsimi” kasetami: 42 jaja gęsie (z pionowym układem jajek), 24 jaja gęsie (z poziomym ułożeniem jaj).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Specyfikacja inkubatora Broody Micro 50

Charakterystyka – Wartość
Wydajność inkubatora / szacunkowa liczba jaj, szt .:
Kurczak – 48-54

Przepiórka – 168

Zasilanie 220v
Moc inkubatora (średnia / maksymalna) 70/120 W
Jednorodność rozkładu temperatury do <0,5 ° C
Tryb konserwacji temperatury Automatyczny
Tryb konserwacji wilgotności Automatyczny
Dokładność kontroli temperatury 0,01 ° C
Dokładność kontroli wilgotności 0,5%
Okres rewolucji na tacach 20 sekund … 24 godziny
Alarmy dźwiękowe w trybach awaryjnych
Obsługiwane przez źródło offline 12v Nie
Ustawianie temperatury w granicach 30 … 40 ° C
Ustawienie wilgotności pomiędzy 20 – 85%
Pojemność nawilżacza 750 ml
Przepływ wody w nawilżaczu (H = 55%) ~ 350 ml / dzień

Inkubator Broody Micro 50 – przeznaczony dla miłośników drobiu i profesjonalistów zajmujących się hodowlą ptaków różnych ras w małych ilościach.