Double Micro Battery 90

Inkubator do jaj Broody Double Micro Battery 90

Inkubator do jaj Broody Double Micro Battery 90 jest przeznaczony do wykluwania drobiu z jaj.

Wśród głównych cech (zalet) Double Micro 90:

Unikalny nawilżacz z inkubatorem pozwałą osiągnąć maksymalną wilgotność 96% w ciągu 8 minut. Specjalny element zastępczy: hydro-aeratorowy rozpylacz, który można łatwo przykręcić do dowolnej butelki PET na płyny spożywcze. Wilgotność w inkubatorze zapewnia się za pomocą dwóch wtryskiwaczy: głównego i pomocniczego.

Inkubator przełącza na zasilanie z baterii zapasowej (i odwrotnie) w trybie automatycznym – przy znieknieciu napięcia w sieci elektrycznej konsument przełącza zasilanie do korzystania z akumulatora 12V.

Dezynfekcję inkubatora i jego czyszczenie zapewnia mycie zdejmowanej osłony termoizolacyjnej w pralce. Futerał wykonany jest ze specjalnego wodoodpornego materiału odpornego na ścieranie, który pozwala na długotrwałe użytkowanie (10 lat).

Automatyczny podajnik (2 szt.) przeznaczony jest dla 40-45 jaj kurzych. Wyposażony w silnik z bezpiecznym zasilaniem 12 woltów. Okres i czas trwania zamachu są ustalane przez użytkownika za pomocą jednostki sterującej inkubatora.

Składano – rozkładana konstrukcja inkubatora pozwala na złożenie inkubatora w kompaktowe pudełko podczas transportu lub długotrwałego przechowywania.  

Inkubator do jaj Broody Double Micro Battery 90

Przy pomocy Inkubatoru mogą być wyprowadzane jaja kurcząt, kur, kaczek, bażantów, perliczki, indyki i inne gatunki drobiu z jaj średniej wielkości o masie 20-70 gramów.

Używając specjalnych wkładek (Q28) w kasetach na tace, inkubator może być używany do wykluwania piskląt z mniejszych ras ptaków, o wadze jajka od 9 do 20 gramów: przepiórki i innych.

Korzystanie z tacek z powiększonymi kasetami pozwala na inkubację większych jajek ptaków, o masie jaj 70-150 gramów, takich jak gęś (w tym rasy gigantyczne).

Double Micro Battery 90 Specyfikacje inkubatora

CharakterystykaZnaczenie
Wydajność inkubatora / szacunkowa liczba jaj, szt .:   – kurczak

   – przepiórka

 80-90

280

Zasilanie12 cali
Wydajność inkubatora (średnia / maksymalna)90/150 W
Jednolity rozkład temperaturyDo <0,5 ° C
Tryb utrzymania temperaturyAutomatycznie
Tryb konserwacji wilgotnościAutomatycznie
Dokładność kontroli temperatury0,01 ° C
Dokładność kontroli wilgotności0,5%
Okres przewracania tacek20 sekund … 24 godziny
Alarmy dźwiękowe dla trybów awaryjnychTak
Zasilany autonomicznym źródłem 12vTak
Ustawianie temperatury wewnątrz30 … 40 ° C
Ustawianie wilgotności wewnątrz20 – 85%
Pojemność nawilżacza500-1200 ml
Przepływ wody w nawilżaczu (H = 55%)~ 350-500 ml / dzień
  

 

Inkubator Double Micro Battery 50 – przeznaczony jest dla miłośników drobiu zajmujących się hodowlą ptaków różnych ras w gospodarstwach indywidualnych.