Mini Zoom 90 Bateria

 

Mini Zoom 90 Bateria

Inkubator Mini Zoom 90 jest przeznaczony dla użytkowników mieszkających w obszarach z częstymi przerwami w zasilaniu. Sterownik inkubatora jest wyposażony w moduł, który, jeśli nie ma 220v w sieci, automatycznie przełącza się w tryb 12 woltowy . W tym samym czasie inkubator przechodzi w tryb oszczędzania energii: funkcje pomocnicze są wyłączone, takie jak nawilżanie, chłodzenie i odbijanie jaj. W trybie oszczędzania energii działają tylko wentylatory grzewcze i cyrkulacyjne. Gdy pojawi się napięcie w sieci, inkubator automatycznie przełącza się na 220 woltów i rozpoczyna ładowanie akumulatora. „Inteligentne ładowanie” zapobiega przegrzaniu baterii, a więc użytkownik może nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo baterii i wyłączania zacisków akumulatora przez cały okres inkubacji.

Inkubator jaj domowych Mini Zoom 90 Bateria

Inkubator Mini Zoom 90 należy do linii inkubatorów Mini Zoom  i ma charakterystyki podobne do reszty serii, ale jednocześnie występują różnice. Główną różnicą jest system zasilania. Wszyscy użytkownicy elektrycznych inkubatorów: grzałka, wentylatory, silniki, światło mają napięcie zasilania 12 woltów (bezpieczeństwo).

Mini Zoom 90 Battery zawiera wysoko skuteczny system nawilżania zdolny w bardzo krótkim czasie (2-5 minut) zapewnić jakąkolwiek (od 30 do 99,9%) wilgotnośc w wewnątrzu inkubatoru. System ten pozwala użytkownikowi nie martwić się przed utratą i gromadzeniem wilgości po otwarciu inkubatora.

Inkubator jaj domowych Mini Zoom 90 Bateria

Automatyzowane tacki do przewijania umożliwiają obracanie jaj zgodnie z trybem zdefiniowanym przez użytkownika w zakresie od 20 sekund do 24 godzin. Ponadto użytkownik może ustawić czas, w którym będzie wykonywana cykliczna rotacja jaj: od 10 sekund do 1 godziny. Turn odbywa się ze stałą prędkością 2,5 stoków na minutę.

Dla wygody początkujących hodowców drobiu w inkubatorze z akumulatorem Mini Zoom 90 zaimplementowano automatyczny program inkubacji kurcząt uruchamiany jednym przyciskiem.

Broody_Mini_Zoom_Battery_graf

Podobnie jak w całej serii Mini Zoom inkubator Mini Zoom 90 ma możliwość monitorowania wszystkich parametrów inkubacji za pośrednictwem Internetu. Na stronie WEB strefy Wi-Fi użytkownik może wyświetlić następujące parametry swojego inkubatora (interfejs jest wprowadzany poprzez unikalny identyfikator wskazany na obudowie instrukcji inkubatora):

  • aktualne znaczenie temperatury (w ° C) + wykres zmiany temperatury z ostatnich 30 dni
  • aktualne znaczenie wilgotności (w%) + harmonogram zmian wilgotności z ostatnich 30 dni
  • aktualne znaczenie mocy (w% maksimum) + wykres zmiany mocy z ostatnich 30 dni
  • czas przed odwracaniem tacek (godziny, minuty)
  • pozostała pojemność baterii (w%) – w trybie baterii
  • stan ładowania akumulatora (w%) – w trybie pracy z sieci 220v
  • czas przed wietrzeniem (godziny, minuty)
  • Dni inkubacji (od momentu złożenia jaj) – dla każdej tacy osobno

 

Wykres temperatury wilgoci w inkubatorze akumulatorowym Broody Mini Zoom 90Wykres temperaturowy inkubatora akumulatorowego Broody Mini Zoom 90

W standartowej komplektacji inkubator Mini zoom Bateria 90 jest dostarczany z automatycznymi tackami do przewrotu jaj Standart 45 i przeznaczony jest do ras wyjściowych ptaków o przeciętnej wielkości jaj lęgowych, takich jak kury i kaczki. Przy umowie dodatkowej komplektacjii przez dodatkowe tacki lub wkładki inkubator może być używany do inkubacji wszystkie rodzaje ptaków bez jakichkołwiek przerobek: gęsi, w tym duże rasy, labędzie, indycy, przepiórki, strusie, papugi, bażanty, perliczki i inne.

inkubator Broody Mini Zoom 90 Bateria

  • Charakterystyka techniczna inkubatora akumulatorowego Mini Zoom 90

CharakterystykaZnaczenie
Wydajność inkubatora / szacowana liczba jaj, szt .: – kurczak   –

 

przepiórka

 

 80-90

 

280

 

Zasilanie220V / 12V
Wydajność inkubatora (średnia / maksymalna)50/70 W
Jednolity rozkład temperaturyDo ± 0,5 ° C
Tryb utrzymania temperaturyAutomatycznie
Tryb konserwacji wilgotnościAutomatycznie
Dokładność kontroli temperatury0,01 ° C
Dokładność kontroli wilgotności0,5%
Okres toczenia tacek20 sekund … 24 godziny
Czas obracania tacek10 sekund … 1 godzina
Alarmy dźwiękowe dla trybów awaryjnychTak  
Automatyczne chłodzenieTak 
Chłodzenie awaryjneTak 
Automatyczna wentylacjaTak 
Zasilany autonomicznym źródłem 12vTak 
Ustawianie temperatury w wewnątrzu30 … 40 ° C
Ustawianie wilgotności w wewnątrzu20 99,9%
Pojemność nawilżacza2,2 litra
Przepływ wody w nawilżaczu (H = 55%)~ 700-900 ml / dzień
Wymiary całkowite, m0,5х0,5х0,5
Rozmiar opakowania, m0,5х0,3х0,25
Waga (brutto), kg7.8

Pełna oferta inkubatorów  Mini Zoom  można zobaczyć  tutaj