wick-li
16.05.2017

Test inkubacji jaj.

Sprawdź inkubator Broody Powiększ

Wstęp do mojej historii

Pracuję obok chłopaków biurowych, którzy pół roku pracy na idei nowoczesnego inkubatora. Mam trochę rozumiem. Ale byłem zainteresowany chip WiFi w inkubatorze. Przez chwilę – WiFi w inkubatorze! Jak można zrozumieć, to faceci TM Broody. Tak więc, od nich otrzymał propozycję, aby spróbować doprowadzić pisklęta w prawo wylęgarni w biurze. Kto kiedykolwiek wylęgowych w biurze? Pomysł wydawał mi się zabawny jak dziecko, mieliśmy również hoz.dvor kraj. Coś, co wiem o kurcząt J

Wniosek został przyjęty i teraz, po maju, było pudełko na biurku w biurze.

Broody_Zoom_packing

 

Zgodziliśmy się, że jako środek płatniczy „wynajęcia” inkubatora, opiszę ten proces jak mogę i przekazać je opublikować na blogu.

Tak więc, pozostaje do opracowania programu inkubacji. Czytałem opinie o ważnych i doświadczonych hodowców drobiu … dobrze, co powiedzieć? Wszystkie programy są różne, czasami bardzo różne. Łączy ich jedno: wilgoć 1. tygodniu wzrosła ciągu najbliższych kilku dni – średnia, a ostatnie dni – zwiększona. Temperatura – pierwszy dzień wzrosła, a następnie, aż do wykluły stabilny. Na koniec – niskie. Rozproszenie od różnych osób ± 0,5-0,7 ° C

W związku z tym, zespół zdecydował się na program na swojej intuicji. Oto co się stało:

Program inkubacji jaj
Program inkubacji jaj zamyślony Zoom

 

1 dzień inkubacji. Wybór i jaj r. (BP)

Zebraliśmy inkubator zgodnie z instrukcją. Wiedzieliśmy, że w miejscowości wzięło 100 sztuk zwykłych jaj kurzych w koszu. Zdezynfekowany z roztworem nadtlenku wodoru, zakupione w tym samym dniu w farmacji. Podczas pocierania jajka, odkładając te jaja, powłoka, która była szorstka, oczywiście małe jajka, a te, które wydawały nam popękane. W rezultacie, pozostałe 94 jaj. Laid jaj w kasecie komórki, to znaczy, pomiędzy żebrami. Chociaż znana metoda jaj i blisko siebie, a w miejscu, o ile pozostaje ona z krawędzią tacki umieścić kawałek gumy piankowej. Każdy decyduje za siebie, jak to jest wygodniejsze. Kierujemy się na założeniu, że cyrkulacja pomiędzy jajami w takiej sytuacji byłoby lepsze. Prawo rada: zainstalować tace od góry do dołu. Ie górny pierwszy podajnik, a następnie drugi i tak dalej. Więc po prostu łatwiejsze do J

Brudi inkubator składników

 

My załadowaliśmy się jajka na 16:45. Mówią, że jeśli obciążenie jajko wieczorem Przeklęty skorupa zaczyna się rano i potrwa przez cały dzień. A jeśli w godzinach porannych, a następnie rozpocząć Cursed wieczór i będzie przez całą noc. Tak, aby przetestować tę teorię.

Choć producent zaleca napełniania nawilżacz wodą destylowaną, okazało się, że nie, mamy wpisane wody z kranu. Mam nadzieję, że nic złego się nie stanie.

Ustawienia określone wilgotność 60%, temperatura wynosiła 37,8. Obrót jaja 4 razy dziennie, czas trwania 2 minuty. Jest mało prawdopodobne, że żółtko będzie szansa, aby trzymać się skorupy! Wietrzenie w pierwszym etapie inkubacji, nie musimy. „Balon” Czujnik zainstalowany w drugim zasobniku od dołu. Chociaż może być zainstalowany w każdej dostępnej przestrzeni.

Z góry określona wilgotność zerwane niemal natychmiast. Co naprawdę zaskoczony! Spojrzał przez okno, bulgocze fontanna, nawilżacz pływa doskonale! Para jest schwytany wentylator i rozprzestrzeniła się w inkubatorze.

WiFi konfigurowalne instrukcje. Telefon Andriod (jest to warunek, cokolwiek krytycznego oczywiście) znaleźć odpowiednią sieć WiFi. Połączyć. Następnie konieczne było wprowadzenie nazwy i hasła mojego routera. Nawet miał notebook z haseł szukali na pewno nie mylić J. Wszystkie wykonane nawet wziął parę kroków i gotowe! Problemy nie są wykonane. A teraz zabawa. broody.net www, sześciocyfrowy kod, i voila, mam na danych ekranem komputera jako wyświetlaczu inkubatorze. Teraz najważniejsze, aby przyzwyczaić się do tego w inkubatorze można monitorować z komputera lub telefonu.

Harmonogramu zasilania inkubator zamyślony Zoom

 

Инкубатор с яйцами запустили без холостой работы. Нужная температура набралась почти за час. Открыли инкубатор, потрогали алюминиевые трубочки. Они теплые J. Он весь прогрелся!  Мощность инкубатора показывает 43-44% , пока не знаю, что это значит. Посмотрим!

В 18.00 нужно уходить из офиса. Как-то боязно оставлять такой «агрегат» без присмотра на ночь, но, по-другому, никак – инкубатор должен  работать круглосуточно и без перерывов.

Ваш комментарий